Palet Koltuk

 • 0 850 346 54 74

  En Şık ve Ucuz 6 Palet Mobilya ve Minderi  Köşe Palet Mobilya Modelleri


  Köşe Palet Mobilya

  Firma müşterilerinin isteklerini karşılamayı kendine görev edinmiş bir firmadır. Dolayısıyla müşteri memnuniyeti ön planda tutan çözüm odaklı hizmet veren bir yapıda çalışmaktadır. Palet mobilya ile mobilya sektörüne farklı bir soluk getiren firmadan müşterilerinin talep etmesi yeterlidir. Birbirinden şık dekorasyon fikirlerini üretmeye çalışan firmanın paletleri sağlık açısından tehlikeli değildir. Küflenme, kurtlanma ya da kırılma yapmayan özel ahşaptan tasarlanan bir malzemedir.


  Palet Koltuk

  Palet Koltuklar


  Palet Koltuklar

  Özellikle plaj ortamında rahatlıkla tercih edilebilen bu koltukların minderleri kırpıntı süngerden imal edilmiştir. Su itici özelliğe sahip bu minderler asla leke tutmaz. Dış mekân için ideal bir üründür. İstenildiği takdirde farklı ölçüler ile de üretilebilir.


  PaletKoltuk

  Palet Mobilya


  Palet Mobilya

  Evinizin bir odasını bu şekilde palet mobilyadan döşeyerek alışılmış oturma gruplarının dışına çıkabilirsiniz. Eşinizle ya da yakın çevreniz ile hoşça vakitler geçirebileceğiniz doyasıya eğlenip oyunlar oynayabileceğiniz bir oda haline palet mobilyalar ile getirebilirsiniz.


  Palet Mobilyalar

  Palet Koltuk Mobilya ve Minderi


  Palet Koltuk Mobilya

  Firmanın İstanbul ve Kayseri’de hizmet verdiği üretim tesisleri ile irtibata geçerek birbirinden şık modeller talep edebilirsiniz. Şıklık ve estetiklik adına her ayrıntıya yer verebilecek makine ve malzemeye sahip firmaya sipariş verebilmek için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.


  Palet Koltuk Mobilya Minderi

  Palet Mobilya ve Sırt Minderi


  Sırt Minderi

  Mobilya ile birlikte tasarlanan sırt minderlerinin kumaşları Bakanlık onaylı olup oldukça kalitelidir. Sökülme yapmadan çift dikiş kalitesi ile tasarlanan bu minderler gerektiğinde sırt ve oturma minderi olarak da kullanılabilmektedir.


  Palet Koltuk Sırt Minderi

  Palet Mobilya Modelleri


  Palet Mobilya Modelleri

  Sağlıklı ve dayanıklı ahşaptan tasarlanan bu mobilyaları uzun süreli kullanabilirsiniz. Kullanımı pratik ve hafiftir. Temizliği kolay her mekân için uygundur. Firmanın müşterilerine sunduğu avantajlı fiyatlardan faydalanmak için 0 850 346 54 74 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Bunun dışında resmi yazışmalar için info@dekoro.com.tr adresine mail atabilirsiniz.


  Hepsiburada Fiyatları: hepsiburada.com
  N11 Fiyatları: n11.com
  Evmanya Fiyatları: evmanya.com


  Faydalı Bilgilere Göz Attınız Mı?


  Palet Koltuk Mobilya Minderi Nereden Alınır?

  Birbirinden Güzel ve Kullanışlı 10 Palet Koltuk Takımı

  İstanbul ve Kayseri'de Toptan Palet Koltuk Üretimi Yapan Firmalar

  Toptan Palet Mobilya Yatak Minderi Nereden Alınır?

  En Şık ve Ucuz 6 Palet Mobilya ve Minderi

  Toptan Palet Koltuk Mobilya ve Minderi Fiyatları


  Alakalı Aramalar: palet koltuk minderi, paletten mobilya minderleri, palet koltuk için minder