Her Eve Uygun Palet Koltuk ModelleriEn Kullanuşlı Modeller


Palet koltuk nasıl yapılır?

Evde palet koltuk yapmak mümkün mü? Elbette mümkün. Yeterli vakti ve marangozluk yeteneği olan herkes yapabilir. Öncelikle birkaç tane palet edinmekle işe başlamak lazım! Paletlerin üstüne kontrplak gerekli, renkli olsun istiyorsanız sevdiğiniz rengi seçin ve tabi boyamak için bir fırçaya ihtiyacınız olacak. Ahşap vidası ve istediğiniz renge uygun desenli ya da düz renkli minderler seçmelisiniz.

Mekanlar İçin ModellerBahçe ya da iç mekânlar için kullanılan modeller var. Köy evinde sedirlerinizi palet koltuğa çevirebilir yine yöresel kumaşlardan minderler ile süsleyebilirsiniz. Bahçenizde rengârenk yaz bahçenize uygun modeller yapabilir ya da satın alabilirsiniz. Arka oturma desteği olan, tekli ya da çiftli ihtiyacınıza göre, hatta tekerlekli modeller istediğiniz zaman yer değişikliği yapmanıza imkân verecektir.

Ahşap Tahta PaletlerAhşap tahta paletler ile çok güzel masalar ve koltuklar yapılabilir. Üstelik çoğu zaman atıl durumda olan tahta ve ahşaplar değerlendirilebilir. Ekonomik açıdan oldukça avantajlı olan palet mobilyalar her mekana kolayca adapte edilebilir. Odalarınızda sehpa, aksesuar olarak bile kullanılabilir. Eskitilmiş ya da oturma odasının köşesine yapılan paletler kadar kanepe şeklinde ya da oturma grubu olan modellerde çok tercih ediliyor.

Ekonomik Takımlar


Palet yaparken yakma işlemi ile oluşturulan modeller şu aralar çok rağbet görüyor. Oturma gruplarında palet sehpalar ile kombinasyon yapılması mekânın uyumu açısından bir bütünlük sağlıyor.

Ekonomi, konfor ve zevk hepsine palet takımı seçiminiz ile ulaşabilirsiniz. Tüm mekânlarda sade paletin zevkinize uygun tasarlanması yaratıcılığınızı güçlendirecektir.

Sadece hayal edin ve yaratın! Bütün hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için buradayız!